KONTAKT

KONTAKT
PHU Europol Łukasz Szwed
Grębenice 42, 26-330 Żarnów

NIP: PL7691925720,
Regon 59088117 FORMULARZ KONTAKTOWY

Biuro

ul. Lipowa 67
97-400 Bełchatów
tel. 44 633 09 32
biuro@phueuropol.pl
 

Teresa Machulak - główna księgowa
tel. 501 953 561
teresa.machulak@phueuropol.pl

Iwona Matysiak - kadry
tel. 515 352 125
iwona.matysiak@phueuropol.pl

Ilona Opołczyńska - rozliczenia kierowców
tel. 515 352 125
ilona.opolczynska@phueuropol.pl

Adres do korespondencji:

PHU Europol Łukasz Szwed
ul. Lipowa 67
97-400 Bełchatów

 

Serwis samochodów ciężarowych

Józef Szwed
tel.601 29 49 69
serwis@phueuropol.pl


Sklep, sprzedaż części

Artur Sudak, tel. 511 711 709
Jarosław Sudak, tel. 518 131 927
tel. 446 333 531
sklep@phueuropol.pl


Wulkanizacja TIR i sprzedaż opon

Michał Skarzyński,
tel. 515 104 633
serwis@phueuropol.pl

Właściciel

Łukasz Szwed
tel.509 221 563
szwed.lukasz@phueuropol.pl

 

 

Dział transportu i logistyki

Robert Kopka
tel.: 609 527 221
robert.kopka@phueuropol.pl

Ewelina Madejczyk
tel.: 604 343 233
ewelina.madejczyk@phueuropol.pl