TRANSPORT

KONTAKT
DZIAŁ TRANSPORTU I LOGISTYKI: transport@phueuropol.pl Robert Kopka 609 527 221 robert.kopka@phueuropol.pl Ewelina Madejczyk 604 343 233 ewelina.madejczyk@phueuropol.pl FORMULARZ KONTAKTOWY

Nasza firma na dzień dzisiejszy dysponuje flotą 40 zestawów do transportu pojazdów osobowych, za pomocą których świadczymy usługi transportowe na terenie całej Europy. 35 zestawów to pojazdy typu tandem z zabudowami marki Kassbohrer w konfiguracjach Metago, Supertrans oraz Variotrans, ponadto posiadami również 5 zestawów z zabudowami produkcji Lohr typu Eurolohr. 

 

Nasze pojazdy spełniają wymogi norm Euro6.


Dbamy oto, aby powierzone nam ładunki docierały do miejsca przeznaczenia terminowo oraz z zachowaniem procedur bezpieczeństwa, które są dla nas priorytetem.
Na terenie naszej bazy transportowej zlokalizowanej w Bełchatowie przy ul. Lipowej 67 posiadamy parking dla naszych pojazdów oraz zaplecze serwisowe dzięki któremu jesteśmy w stanie utrzymać nasz tabor w bardzo dobrym stanie technicznym, a w razie nagłej awarii dzięki serwisowi mobilnemu możemy pomóc naszym kierowcom na terenie całego kraju jak i za granicą.